21:31
התנזרות מינית ארוכה וחסרת חשיבות וזה שווה לנסות?

ראשית, יש צורך לקבוע מה זה אומר התנזרות. הגדרה רשמית נשמע כמו "סירוב של פעילות מינית". אבל כל אדם מנקה את ההתנזרות המינית בדרכו שלו. עבור מישהו, זה אומר הפסקה מלאה של פעילות מינית בצורה כלשהי, אחרים כרוכים סירוב יחסי מין מסורתיים, מבלי למעט אפשרויות אחרות עם כל.

התוכן של המאמר

1 התנזרות ופרישות - האם יש הבדל? 2 הם ליטופים אינטימיים מותר במהלך התנזרות? 3 האם ניתן לנסות סוגים אחרים של קרבה במהלך ההתנזרות? 4 כיצד להגדיר נכון את הגבולות של מותר? 5 הוא בהריון? 6 האם יש סיכון להדביק מחלות זיהומיות? 7 למה לתרגל התנזרות מינית? 8 מה בסופו של דבר?

אין רק הגדרה אמיתית של התנזרות, ורק אתה יכול להחליט מה זה אומר לך במיוחד.

בישראל אין בהחלט דעות קדומות, בעוד אנו מדברים על עבודה בסוכנות ליווי. לאנשים המקומיים יש את ההגדרות המוסריות הגבוהות ביותר. הכל מבין כי היום אסקוגר רק מלווה את השותף באירוע, שומר על השיחה ואת ליווי אישה בכיתה VIP נחשב סימן של מעמד ציבורי.

אגב, אתה יכול אפילו לחוות את ההתנזרות גם אם יש לך כבר סקס עם שותף - זה יכול לעשות שפע של עניינים! אבל הדברים הראשונים הראשון. אנו נראה איך, על מה ובאיזה אנשים מתרגלים התנזרות מינית - ומה זה נותן להם.

התנזרות ופרישות - האם יש הבדל?אני

כי אם אתה והשותף שלך מוכנים למין, אתה בהחלט לדון דרכים של אמצעי מניעה כדי למנוע הריון מיותר.וגם אם מין לא נכנס לתוכניות שלך, זה לא יהיה מוגזם יש קונדומים בהישג יד - אחרי הכל, אתה תמיד יכול לשנות את המוח, ואת היעדר אמצעי מניעה לא צריך להיות מכשול.אפילו במהלך התנזרות מינית, הסיכון הוא. העובדה היא כי כמה מחלות מועברות דרך רירית או עם קשר העור.

לדוגמה, בזמן שאתה לא מזהה חבר עם שותף, או אם בני הזוג מחולק באופן זמני על ידי המרחק. ארוך מאוד לטווח ארוך התנזרות ממין יכול להיות לא בטוח לבריאות כמו נשים וחבר 'ה. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/

הם ליטופים אינטימיים מותרים במהלך התנזרות?2

באופן טבעי, קבילה - אבל כולם מחליטים את זה בשבילו פירושו חיבה. שאלה זו היא לצערי, לתת לו תשובה ספציפית. מישהו יכול לשקול ללטף כל סוג של פעילות מינית ללא חדירה נרתיקית, ולמישהו ללטף הוא החיבוק המקסימלי ולנשק על הלחי.

רק אתה יכול להחליט היכן נמצאים הפנים בין ליטפים לבין חוק מיני - זה יכול להיות נשיקות, עיסוי ארוטי או מין אוראלי, הכל תלוי בנקודת מבט.

האם ניתן לנסות סוגים אחרים של קרבה במהלך ההתנזרות?3

זה אפשרי ואף נחוץ - זה יעזור למנוע את הניגודים של התנזרות, לזרוק את המתח המצטבר, אולי לפתוח אופקים חדשים. זכור כי היסוד הבסיסי ביותר ולדון בגלוי על גבולות המותר. ואם אתה מתחיל להרגיש אי נוחות, בהחלט לספר על השותף הזה!

בנוסף, אוננות טובה לבריאות - כולל פסיכולוגית.כמו אוננות, גירוי של אזורי שותף ארוגני עם אצבעות יכול להיות שיטה טובה להשיג אורגזמה ללא חדירה נרתיקית. אל תפחד להתנסות בצעצועים ולסקורים - אולי תגלו הרבה חדש!

נשיקות

דיונים "מלוכלכים" והתכתבויות

מחקר נוסף שנערך על ידי מכון ארקנסו (ארה"ב) הוכיח כי דיונים כאלה תורמים לקבלת מכשירי חשמל מיניים. וזה אומר לך עם שותף, זה בהחלט שווה חוויות אותם במהלך התנזרות.

אבל זכור כי מעת לעת הקדמה ושליחת תמונות אינטימיות עשוי להיות בלתי חוקי - ואת האתגרים עם המשטרה בשבילך בדיוק!

פרוטק

זה נקרא טכניקה מיוחדת, שבו שותפים ישפשפו זה את זה. אין דבר דוהר בו - להיפך, פררטודה היא שיטה טובה יותר כדי להבין את הגוף שלי. אל תפחד להתנסות עם עמדות, מכשירי חשמל ואפילו בגדים!

עם כל זה שווה לשמור על הראש שלך, כי כמה זיהומים מין יכול להיות מועבר גם כאשר נגע.

אוננות הדדית

אף אחד לא הצהיר כי אוננות - בידור רק עבור 1! היא לא יכולה רק לחזק את העניינים שלך, וזה יעזור לגלות את השותף, להבין מה הוא אוהב.אם שני השותף לא אכפת לך, אתה יכול לחוות: על פי מחקר שנערך באלפיים שלוש עשרה rafael vlodarski ורובין דנבר, זוג אשר לעתים קרובות דהויים, הרבה יותר מאושר ביחסים מאשר אלה שהרגישו כמו.במהלך הנשיקה, כמה "הורמונים של אושר" מיוצרים, אשר לא רק לעשות תקשורת חושנית עם שותף חזק יותר, והשפיע לעתים קרובות על הגוף כולו. ונשיקות הן דרך טובה להתמודד עם הלחץ, כי הם מורידים את רמת קורטיזול בדם!

גירוי ידני

לא להתחתן עם שני אמצעי מניעה: בעת פנייה ממברנות ריריות, את הסיכון של שידור של זיהום או הריון גדל.

מלטס אוראלי

לגעת בלשון ובפה לאזורי שותפים ארוגניים יכולים לתת מספר עצום של רגשות בלתי נשכחים! Millet, Kunilingus או Rimming - הבחירה היא די גדולה, וכל הטכנאים האלה פותחת פרצופים חדשים של הנאה.

ושוב לזכור אמצעי מניעה - זה תמיד טוב יותר לחזק.

סקס פארוטי

כזה סוג של מין יכול להיות פתרון טוב לשותפים לפחות. השתמש צעצועים, חבר או אצבעות - היקף לבדיקות הוא מגושם מוגבל רק לפנטזיה שלך!

כיצד להקים את גבולות המותר?4

לעתים קרובות בדיונים על סקס לשים אותנו בעמדה נוחה, אבל זה לא נכון.

רוסית שאינם פנסים וחוסר מידע הולידו מבט שגוי כי למעשה ליווי הוא משהו, הוא משהו שנאלץ, זה, מה לדממה. עכשיו לעתים נדירות שמבין כי שירותי ליווי בישראל אין שום קשר לזנות.

שיחות כאלה עוזרות לחזק את הדברים הן בחושני והן פיזיולוגית, עדיף לממש שותף.

זה לא רק ביסודו לא רק כדי לקבל תענוג לעצמו, ולעשות את זה כך שניהם. וכדי לברר מה השותף שלך רוצה, אתה יכול רק דנו בכנות נושא מרגש איתו.

אתה לא צריך לצפות כאשר המצב לא נוצר לך - עדיף להזכיר את כל ההיבטים מראש!

וזכור כי זה אף פעם לא מאוחר מדי להאט ולשנות את דעתך - יש לך את הזכות לשנות את השקפת העולם לפחות לפחות לשנות את מה שגורם אי נוחות. אין צורך לסבול רק כי זה יהיה לשמח את השותף.

אם הריון סביר?חָמֵשׁ

כמו ברור, רק התנזרות מלאה הוא 100% מסוגל להזהיר הריון.

זה שווה זרע להיכנס הנרתיק במיוחד במהלך החדירה או שיטה אחרת - וההריון כבר סביר.

בדרך כלל מילים אלה משמשים מילים נרדפות, אבל ההבדל הוא עדיין. Colebat הוא התנזרות מפסקאות דתיות, במקרה זה אדם מביא נדר, שאין לו הגבלות זמניות ולעתים קרובות מרמז על סירוב של מין לכל החיים.אבל בחיים הרגילים, ההתנזרות המינית נמשכת פרק זמן מסוים.

האם יש סיכון להדביק מחלות זיהומיות?6

ואומר סכנה נגוע במין אוראלי ואחורי, גם כאשר שיתוף צעצועים. קונדומים או מפיות לטקס מיוחדות בסתיו סכנות כאלה.

בכל מקרה, בהתחלה מערכת היחסים שווה לעבור את המבחנים להיות בטוחים 100% בשותף שלה. לא מיותר זה יהיה במקרה זה אם תחליט לסיים את ההקדמה של אמצעי מניעה.

למה להתאמן התנזרות מינית?7

לכל אחד יש תנאים מוקדמים משלהם - לא יכול להיות כאן תשובה.

באופן עקרוני, שכולם הלכו בעקבות תשוקותיהם וכבד את עמדת השותף אם ירצה להימנע ממין.

הנה כמה נסיבות להימנע:

האם אתה רוצה לחוות שיטות אחרות כדי להשיג קרבה. בשבילך או השותף שלך לא מוקסם סקס. כבר קיימת יחסי מין, אבל אחד מכם - שניהם - לא רוצים לחזור על החוויה הזאת. אתה רוצה רגשות מ אינטימי בעדינות להיות בהירים יותר. יש לך רגשות מגעילים במהלך סקס או הגוף משוחזר לאחר הפציעה. אין לך יכולת להשתמש קונדומים או דרכים אחרות כדי למנוע הריון.

מה בסופו של דבר?8

אתה יכול לתרום סקס לפחות באיזו שעה ולפחות איזו סיבה.

סקס לא לא קורטוש במערכת יחסים, והוא לא מחובר כדי לעורר ולהיות אהוב. העיקר הוא כי בשבילך מצמידים לחלוטין, ומין הוא דבר משני.

ולא ביסודו למה אתה מחליט באופן זמני לתרום מין - סירוב כזה יכול לפתוח לך עם אופקים חדשים של רגשנות ולהיות סיבה טובה לבדיקות!

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. מסייע זוגות כדי לפתור בעיות בחיי סקסי.

אני ממליץ על כמה זוגות של התנזרות מינית כמו "לנער" יחסים. אבל המשך הגדול ביותר הוא פחות מחודש. התנזרות מינית ארוכה משפיעה עליונה על האורגניזם הן עם פרספקטיבה פיזיולוגית ונפשית. חוסר האורגזמה הוא כרוך בתופעות עומדות באיברים של מערכת oodogenital, במיוחד בחורים. בצד הנפשי של השאלה, זה אפילו לא שווה את זה: עצבנות, מצב עצבני - כל אלה הם חלקים אינטגרליים של התנזרות מינית ארוכה. לכן, גם אם אין לך שותף כרגע, אל תפחד אוננות. זה שימושי לבריאות!

Просмотров: 791 | Добавил: indyn034be | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar